salam اختراعات شگفت انگیز ۲۰۱۸ نمایشگاه سی ای اسCES
نکا موزیک
این سایت توسط ربات مدیریت میشود

اختراعات شگفت انگیز ۲۰۱۸ نمایشگاه سی ای اسCES


اختراعات شگفت انگیز ۲۰۱۸ نمایشگاه سی ای اسCES

اختراعات شگفت انگیز ۲۰۱۸ نمایشگاه سی ای اسCES که می تواند از نظر هرکسی حیرت انگیز و گاه سؤال برانگیز باشد، رونمایی شد. از اختراعات شگفت انگیز ۲۰۱۸ نمایشگاه سی ای اسCES می توان به رباتهای آدم نما، ماشین لباسشویی تازن و غیره اشاره کرد. پنج نمونه از یازده اختراع جالب این نمایشگاه در پست قبلی ارائه شده است.

از لیست یازده تایی اختراعات شگفت انگیز ۲۰۱۸ به شماره شش می رسیم که نوعی دوربین عکاسی است.

۶٫ کوین کوداک کداک

براساس خبرهای غیرمنتظره که از راه می رسند، شرکت کُداک درحال ساخت ارز یا پولهای رمزگذاری شدۀ خود به شیوۀ بیت کوین می باشد همراه با شرکت رِدبول که دراقدامی تازه به توزیع انواعی از قرص خواب دست زده است. (که برای روشنسازی باید بگوییم که این کاررا انجام نداده است!)

ایدۀ پشت کوین کداک این است که جبرات خسارت کند برای عکاسانی که عکسهایشان دزدیده شده است باکمک یک نرم افزار جستجوگر وب که به دنبال عکسهای فوری مجرم می گردد؛ اگرچه کارشناسان در تأثیرگذاری این طرح شک دارند.

این شرکت عکاسی همچنین بیت کوینهای دکل های حفاری معدن خودرا ایجاد نموده، که تاحدی شبیه به تله هایی است که ونکمن و سایراعضای این گروه برای گرفتن ارواح خبیث در فیلم اصلی “شکارچیان روح” استفاده می کردند، و برای کرایه باقیمتی بسیار کمتر از حفاری درخانه در اختیار خواهند گذاشت.

کوداک جان؟ محصول بعدی چیه؟ عینک آفتابی برای سگها؟!

۷٫ آ ای ای سلفلی

AEE Selfly

یک جاگوشی با چراغ سلفی برای شما کفایت نمیکند؟ یک جاگوشی که همانند پهپادی که عکسهای سلفی می گیرد چطور؟؟

آ ای ایز سفلی از یک دوربین داخلی بجای دوربین گوشی شما استفاده می کند (باید گوشیتون رو با اون به پرواز در بیارید) که می توانید از صحنه هایی از فیلم عکس گرفته یا ویدئوهایی با کیفیت ۱۰۸۰p/60fps بگیرید.

چهار عدد ملخ (پروانه) گردان بیرونی به آن کمک می کند تا حداکثر به مدت چهار دقیقه در هوا شناور باشد، هرچند اگر خاطرتان بماند باطری ثانویه پشتیبان را باخود بیاورید این زمان را میتوان دوبرابر کرد تا بتوانید یک عکس عالی بگیرید.

البته وقتی پهپاد از شما عکس می گیرد، عملاً به این عکس نمی توان به این عکس، سلفی گفت. اما اجازه دهید این مورد را مدنظر قرار ندهیم.

۸٫ سامناکس

SOMNOX

یک بالشتک کلیه مانند که تنفس می کندممکن است به ایده اولین نسخه پیش نویس “کابوسی در اِلم استریت” شبیه به نظر برسد اما این دقیقاً همان چیزیست که ربات خوابِ سامناکس هست.

ایدۀ این ربات به این صورت است که وقتی به رختخواب می روید آن را در آغوش می گیرید و آنگاه ریتم و آهنگِ تنفس شما هماهنگ با ریتم تنفسی ربات خواب خواهد شد و باعث میشود که راحتتر به تدریج به خواب فروروید. این ربات حتی لالایی، امواج آرامش بخش و یا کتاب صوتی پخش می کند تا به خواب شما کمک کند.

۹٫ هیپ اِر

Hip’Air

آیا شبهای مستی اغلب باعث می شوند تا روی کف پوش پیاده روها دراز بکشید درحالی که لعن و نفرین می کنید که چرا یک کیسه هوای قابل پوشیدن ندارید تا اسباب راحتی شما را فراهم کرده و از درد افتادن مستگونه روی کف پوش ها بکاهد؟ هیپ اِر برای کمک به شما اینجاست.

شاید این سخنان خیلی احمقانه و مثل یک شوخی بیجا به نظر برسد البته _ این کمربند پراز هوا در واقع یک راه حل برای یک مسئله کاملاً جدی است. بخصوص در افراد کهنسال، این گونه افتادن ها می تواند مهلک باشدو هیپ اِر ادعا می کند که این محصول تا ۹۰% از ضربه حاصل از افتادن را می گیرد.

این محصول برای فروش در اروپا به قیمت ۶۰۰یورو در بهار وارد خواهد شد و یک باطری با طول عمر نزدیک به یک هفته، درنتیجه می توانید آن را تمام مدت در آرامش و خوشی به تن کنید و خیالتان راحت باشد که باسن شما از هرنوع افتادن محافظت می شود. اگر در طول این هفته نیفتید، خوب مسلماً این ابزار مسخره را بی هیچ دلیل به تن داشته اید.

۱۰٫ تشخیص گر اشعه فرابنفش لورآل

 

دو راه برای جلوگیری از آفتاب سوختگی وجود دارند؛

لینک کوتاه این مطلب: http://bit.ly/2qDpM0t

لینک منبع

برچسب ها :Source link

برچسب ها :
  • ۰ نظر
  • هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده ، نفر اول شما باشید!

    نظرات بسته شده است.